Izjava o Privatnosti

Izjava o Privatnosti

Ova Izjava o Privatnosti objašnjava kako Hrvatsko kanonističko društvo (dalje u tekstu: “mi”, “nas” ili “naše”) prikuplja, koristi i otkriva osobne podatke koje dobijemo od posjetitelja naše web stranice hrvatsko-kanonisticko-drustvo.hr (dalje u tekstu: “web stranica”). Vaša privatnost nam je izuzetno važna i obvezujemo se štititi i čuvati Vaše osobne podatke u skladu sa svim primjenjivim zakonima o zaštiti podataka, uključujući Opću uredbu o zaštiti podataka (GDPR).

Prikupljanje osobnih podataka

Prilikom posjeta našoj web stranici, možemo prikupljati određene vrste osobnih podataka od Vas, kao što su Vaše ime, adresa e-pošte, telefonski broj i slično. Prikupljamo te podatke samo ako nam ih dobrovoljno pružite, na primjer, kada ispunite kontakt obrazac ili se prijavite za primanje našeg biltena putem e-pošte.

Korištenje osobnih podataka

Osobne podatke koje prikupimo putem naše web stranice koristit ćemo isključivo u svrhe za koje su nam dostavljeni. To može uključivati slanje informacija o našim aktivnostima, odgovaranje na upite, pružanje relevantnih informacija o događanjima ili obavijestima o kojima smatramo da bi Vas mogli zanimati. Vaše osobne podatke nećemo dijeliti ili prodavati trećim stranama bez Vašeg izričitog pristanka, osim ako je to zakonski propisano.

Zaštita osobnih podataka

Poduzimamo razumne tehničke i organizacijske mjere kako bismo zaštitili osobne podatke od neovlaštenog pristupa, gubitka, zloupotrebe ili oštećenja. Vaši podaci će se čuvati sigurno i pristup njima imat će samo ovlašteni zaposlenici ili suradnici koji su uključeni u obradu tih podataka.

Kolačići (Cookies)

Naša web stranica može koristiti kolačiće (cookies) radi poboljšanja korisničkog iskustva. Kolačići su male tekstualne datoteke koje se pohranjuju na vašem uređaju prilikom posjeta web stranici. Oni nam pomažu analizirati podatke o posjetiteljima, kao i pružiti vam personalizirani sadržaj. Možete odlučiti hoćete li prihvatiti ili odbiti kolačiće pomoću postavki svog preglednika, ali imajte na umu da odbijanje kolačića može utjecati na funkcionalnost određenih dijelova naše web stranice. Koristimo Google Analytics.

Poveznice na treće strane

Naša web stranica može sadržavati poveznice na web stranice trećih strana. Ova Izjava o Privatnosti odnosi se samo na našu web stranicu, stoga Vas ohrabrujemo da pročitate izjave o privatnosti svake web stranice koju posjetite putem poveznica kako biste se informirali o njihovoj praksi prikupljanja, korištenja i otkrivanja osobnih podataka.

Vaša prava

Imate određena prava u vezi s Vašim osobnim podacima kojima raspolažemo. To uključuje pravo pristupa, ispravka, brisanja ili ograničavanja obrade Vaših podataka. Također imate pravo prigovora na obradu Vaših podataka i pravo na prenosivost podataka. Ako želite ostvariti bilo koje od ovih prava ili imate bilo kakva pitanja ili zabrinutosti u vezi s obradom Vaših osobnih podataka, možete nas kontaktirati putem podataka za kontakt navedenih u nastavku.

Kontakt informacije

Ako imate bilo kakva pitanja, komentare ili zahtjeve u vezi s našom Izjavom o Privatnosti ili načinom na koji obrađujemo vaše osobne podatke, molimo kontaktirajte nas na sljedeće načine:

Hrvatsko kanonističko društvo

Adresa: HR-10000 Zagreb, Kaptol 31, OIB: 16165783448

Web stranica: www.hrvatsko-kanonisticko-drustvo.hr

E-pošta: info@hrvatsko-kanonisticko-drustvo.hr